KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 14928003
nr 1492 8003
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Träsnitt. Signerad, daterad -78. Numrerad 231/410. Bildmått: 49x45 cm, yttermått inklusive ram: 65x60cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 26 september 2022
kl 18:26:42
23/9 23:17:29
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén